Adli Ses Çözümleme, İnceleme, İyileştirme Ve Netleştirme Uzmanlığı Hizmeti

Adli Ses Çözümleme, İnceleme, İyileştirme Ve Netleştirme Uzmanlığı Hizmeti

Mahkemeler tarafından delil olarak kabul edilen sesler, Sesin ya da ses kaydının orijinalliği ve özgünlüğünü de adli ses inceleme ile tespit edebilmekteyiz.

Net ve anlaşılır olmayan kayıtlar üzerinde filtreleme, sinyal iyileştirme ve belirginleştirme çalışmaları sonucu istenmeyen sinyallerin çeşitli yazılım ve donanımlar kullanılarak önüne geçilmesi ve duyulması istenen sinyalin (insan sesi, nesne sesi vb.) anlaşılabilir hale getirilmesi için yapılan analiz, mevcut sesin iyileştirilmesini ve temizlenmesini, sesin kalitesini arttırmayı, sesi anlaşılabilir hale getirmeyi Gürültü temizlemeyi, filtrelemeyi, ses sinyallerinin iyileştirilmesini, sinyallerin belirginleşmesini ve belli başlı seslerin tespitini, tapeleştirme (sesleri yazıya dökme işi)işlemini, ses yapısından şahıs kıyaslamak gibi işlemleri titizlikle yürüterek incelemeye hazır ses kaydının yazılı dökümünü alırız. Ses doğrulama işlemini de yaparak adli birimlerde kullanılmak üzere rapor hazırlarız.

İlgili

Zararlı Yazılım/Casus Yazılım Tespit-Analiz Hizmeti

Bilgisayar, Telefon, Tablet gibi cihazlarda, cihazların işlevlerini bozmak, kritik bilgileri toplamak, özel bilgisayar sistemlerine erişim

Devamını oku

HTS, CGNAT, GPRS VE BAZ İncelemeleri

Genel adıyla HTS; Yetkili kurum ve kuruluşlar tarafından Adli soruşturma ya da kovuşturma kapsamında şüpheli

Devamını oku

Güvenli Veri Silme Hizmetimiz

“Kişisel Verilerin Silinmesi, Yok Edilmesi veya Anonim Hale Getirilmesi”

Devamını oku