Adli Bilişim Hizmetlerimiz

Adli Bilişim ve Adli Bilişime Dair Herşey

Adli bilişim ve adli bilişimle ilgili tüm alt dallarda bulunan uzmanlıklarımız ile adli bilişim hizmeti vermekteyiz. Detaylı Bilgilere Adli bilişim kategorilerini inceleyerek dilediğiniz hizmetimiz hakkında bilgi alabilir veya bize ulaşabilirsiniz.

Adli Bilişim Bilgisayar İnceleme Uzmanlığı

Bir adli bilişim işleminde ilk olarak suça konu olan materyalin belirlenmesi yapılır. Belirlenmiş dijital materyale hiçbir müdahale olmadan yazma yoruma (Write Blocker) yöntemiyle imaj(yedek) alınır.
bundan sonra yapılacak tüm inceleme ve işlemler adli imaj üzerinden yürütülür.

Adli Bilişim Mobil İnceleme Uzmanlığı

Mobil cihazlar üzerinde yapılacak işlemlerde en önemli öncelik fiziksel imaj alabilmektir. En gelişmiş yazılım ve sistemlerle bu işi uzmanlıkla yapmaktayız..

20-p4wfrlgwfi2hnm81i9ar0baw6thact7w6elqb621vk

Adli Ses İnceleme, İyileştirme ve Netleştirme Hizmeti

Net ve anlaşılır olmayan kayıtlar üzerinde filtreleme, sinyal iyileştirme ve belirginleştirme çalışmaları sonucu istenmeyen sinyallerin çeşitli yazılım ve donanımlar kullanılarak önüne geçilmesini ve duyulmasını istenen sinyalin (insan sesi, nesne sesi vb.) anlaşılabilir hale getirilmesi gibi işlemleri titizlikle yapmaktayız..

Adli Görüntü Çözümleme, İnceleme, İyileştirme Ve Netleştirme Uzmanlığı Hizmeti

Netliğini kaybetmiş ses, görüntü, video, kamera kaydı gibi dijital verilerinizi çeşitli teknikler ve programlar ile en iyileştirme işlemlerini titizlikle yapıyoruz..

MidasBIlisimHts2.jpg

HTS, CGNAT, GPRS VE BAZ İncelemeleri

Genel adıyla HTS; Yetkili kurum ve kuruluşlar tarafından Adli soruşturma ya da kovuşturma kapsamında şüpheli ya da mağdurların belirli zaman dilimlerinde nerede olduğu, kimlerle irtibat kurduğu, hangi web siteleri ya da sunuculara eriştiği…

suistimal5.jpg

Suiistimal ve Siber Casusluk İncelemeleri

Kurum, Kuruluş veya herhangi bir oluşum içinde önemli bilgilerin, kullandığı teknolojinin, ürün bilgilerinin, üretim yöntemleri ve teknik bilgilerin, ticari sırların, gizli bilgilerin, ar-ge faaliyetleri vb. önem arz eden etmenlerin sızdırılması durumunun incelemesini yapmaktayız..

Zararlı Yazılım/Casus Yazılım Tespit-Analiz Hizmeti

Bilgisayar, Telefon, Tablet gibi cihazlarda, cihazların işlevlerini bozmak, kritik bilgileri toplamak, özel bilgisayar sistemlerine erişim sağlamak, çalıştıkları sistemde, kullanıcının bilgisi ve rızası olmadan gizlice, dinleme, izleme, kaydetme ve silme gibi kötü niyetli eylemleri yerine getiren yazılımların tespiti ve analizini uzmanlıkla yapmaktayız..

Güvenli Veri Silme Hizmetimiz

Özel, Resmi kurum kuruluş ve kişisel verilerinizi kendi yazdığımız ve çeşitli donanım, yazılım, ve teknikler ile güvenli veri yok etme hizmeti vermekteyiz..